Yılbaşı özel: Erkekler yeni yıla girerken hangi saç modellerini tercih etmeli?

Yılbaşı gecesine tarzınla damga vurmaya ne dersin?

Yılbaşında nerede olursan ol, şıklığınla ve tarzınla yeni yıla süper bir giriş yapmalısın. O zaman bence yeni bir saç kesimiyle işe başlayabilirsin. Ardından da yılbaşı gecesinde şıklığını tamamlayan saç modelinle havalı görünebilirsin!

Şimdi, sana ilham vermesi için saç modeli önerilerime hemen göz atmalısın!

1.Yandan ayrılmış görünüm

yılbaşı özel erkek saç modelleri

Şık bir takım elbise, cilalanmış ayakkabılar ve modern saçlar! İşte yılbaşı gecesinin en tarz sahibi erkek kombini! Sen de yılbaşı gecesi için böyle bir tarz elde etmek istersen, saçlarının yan kısımları ve ense kısmı kısa, ön kısmı uzun bir saç kesimi tercih ettikten sonra saçlarının ön kısımlarını jöleyle yana doğru tara. İşte hazırsın!

2.Undercut

Undercut

Yine benzer bir saç kesimi ancak bu saç kesiminde yan ve ense kısımları 3 numara tıraşlı. Ayrıca tepe kısımları da daha uzun. Bu saç modelini beyaz gömlek ve kırmızı, bordo tonlarda bir kravatla tamamlayarak yılbaşına yakışır bir stil elde edebilirsin.

3.Geriye doğru saçlar

Geriye doğru saçlar

Saçların orta uzunluktaysa, berberine saç uzunluğunda çok hafif katlar oluşturmasını söylemelisin. Bu sayede daha hacimli bir görünüm elde edebilirsin. Yılbaşı gecesinde de saçlarına şekillendirici krem uyguladıktan sonra geriye doğru saçını tarayarak, tabiri caizse “janti” bir görünüme sahip olabilirsin.

4.Man bun

Bir sokak partisi ya da bir ev partisine gideceksen ve saçların uzunsa, man bun denilen topuz stilini tercih edebilirsin. Hem saçların gece boyunca seni rahatsız etmez, hem de cool bi görünüme kavuşmuş olursun.

5.Hareketli dalgalar

Hareketli dalgalar

Gece kulübü gibi bir mekanda yeni yıla gireceksen, saç modelin de hareketli olmalı. Saçının ön kısımlarına şekillendirici köpük uyguladıktan sonra fön makinesi ve yuvarlak fön fırçası yardımıyla saçlarını farklı yönlere doğru tarayarak dalgalı bir görünüm kazanmasını sağla. Son olarak da saçlarının gece boyu sabit kalması için sabitleyici sprey uygulayabilirsin.

erkek saç modelleri

Artık geceye damga vurmaya hazırsın!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir