Erkekler İçin 3 Numara Saç Modeli

Erkekler İçin 3 Numara Saç Modeli

3 Numara Saç Modeli

Aslında çocukluk yıllarımızda öğretmenlerimizin ve ailelerimizin dayatması sonrasında hiç istemediğimiz saç modellerinden bir tanesi olan bu saç modeli günümüzde bazı erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında gelmektedir. Özellikle de bu konuda sizlere birçok ünlü ismi vermek yerine kısa bir araştırma yaptığınız zaman sizlerde bu isimlerin kimler olduğunu göreceksiniz.

Crew Cut modeline benzer bir tarz olan 3 numara saç modelinde her taraf eşit kısalıkta kesilmekte ve bazı erkeklere son derece yakışmaktadır. Ancak erkeklerin bu konuda ortaya çıkan endişelerini gidermek adına herkesin en az bir kere bu saç modelini olgunluk döneminde denemesi gerektiğini açıklamak istiyoruz.

3 Numara Saç Modeli

Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmarzalıoğlu ve Cristiano Ronaldo ve buna benzer birçok ismin yer aldığı bu liste içerisinde saçların zaman zaman 3 numara olduğunu sizlerde görmüş olacaksınız. Bu yüzden yapmanız gereken saçlarınızı kısa kestirdikten sonra size  yakışıp yakışmadığına çevrenizin karar vermesi olacaktır.

Bu konuda ortaya çıkan çekincelerinizi gidermek için en az bir kere yaptırmanız gerektiği konusunda sizlere fikir vermek istiyorum. Özellikle hafif bir kirli sakalınızda bulunuyorsa 3 numaralı saç modeli ile oldukça dikkat çekici bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

İsterseniz yan tarafa bir çizgide çektirerek aslında çok korktuğumuz bu saç modeline farklı bir hava katma fırsatını da yakalamış olursunuz. İşte merak ettiğiniz 3 numara saç modeli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir