Burak Özçivit Saç Modeli

Burak Özçivit SModeli

Ülkemizde en çok sevilen ve takip edilen başarılı oyuncudan birisi de Burak Özçivit olduğunu söylememiz gerekiyor. Magazin dünyasında sürekli olarak adından söz ettiren başarılı ve bir o kadar da yakışıklı oyuncunun saçları çok beğeniliyor. Üstelik sadece erkekler tarafından değil bayanlar tarafından da Burak Özçivit’in saçlarının beğenildiğini söyleyebiliriz. Doğal olarak ünlü oyuncunun saçları ile ilgili olarak artık bir araştırma içerisine girilmeye başlanıyor. Burak Özçivit saç modeli yapımı oldukça kolaydır. Birde esmer tenliyseniz bu modelin size daha çok yakışacağını düşünüyoruz.

Burak Özçivit SModeli Nasıl Yapılıyor?

Burak Özçivit’in saçları uzundur. Yan tarafları daha kısa şekilde kesilmiştir. Ön tarafları daha uzun bırakılmıştır. Ön tarafın arkaya yan tarafın ise yana doğru yatırılması gerekir. Bu sayede havalı bir görünüm ortaya çıkılması sağlanır. Burak Özçivit saçı yapımı oldukça kolay olduğu için her erkek sorunsuz bir şekilde uygulayabilir. Burada önemli olan püf noktalardan birisi de mutlaka saçlarınızın uzun olması gerekir. Ön taraflarına dalgalı fön atılması gerekir. Yanların ise yana kalkmayacak şekilde yatırılması gerekir. Oyuncunun saç modelini bazı dizilerinde daha farklı olduğunu gördük. Fakat daha çok bu modeli ağırlıklı olarak kullandığını belirtmemiz gerekiyor. Genç kızların ve birçok gencin  ikonu olan başarılı ve yakışıklı oyuncunun saçları artık çoğu erkek tarafından denenmeye başlanıyor.

Yakışıklı oyuncu her ne kadar bu modelini ağırlıklı olarak kullansada üç numaralı kesimlere de başvurmuştur. Birkaç yerde yakışıklı oyuncuyu o şekilde gördüğümüzü belirtmek isteriz. Sizlerde kendinizde ikon haline gelen Burak Özçivit saçını uygulayarak karizmatik görüntünüzü ortaya çıkartabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir