Amerikan Traşı

Geçmişten günümüze kadar en popüler saç kesimleri Amerikan tıraşıdır. Her gün farklı stil ile yeniden karşımıza çıkıyorlar. Günümüz trendleri arasına 2010 yılında girmeyi başardı. Bu faktörde futbolcular ve oyuncular ile daha büyük bir etken olmayı başardı. Bu saç stili üstler uzun bırakılırken yan kısımlar kısa kesilerek farklı bir görüntü elde ediliyor. Yan ve arka kısımları çoğunlukla tıraş makine-esi üstler ise tercih ettiğimiz modele göre makas ile kesilmelidir.

Eğer 2017 yeni ve farklı bir saç stili istiyorsanız “Amerikan tıraşı” tavsiyelerimizin arasındadır. Bu modeli bu sen denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Diğer insanlardan farklı bir saç stili kullandığınız için çok çabuk dikkatleri çekebileceksiniz.

Bu stil ile birçok farklı model uygulayarak güzel bir stilde elde edebilirsiniz. Amerikan tıraşı ile istediğiniz seçimi yapabilirsiniz yani bu konuda tamamen özgürsünüz.

Kısa Erkek Saç Modeli Amerikan Tıraşı

Amerikan tıraşı tercihlerinizin arasındaysa büyük ihtimal benzersiz bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Bu saç modeli hakkında birbirinden güzel bilgiler okuyabilirsiniz. Bu saç modelini daha önceden denemediyseniz hiç düşünmeden uygulamanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir