​Dalgalı saçlı erkekler için kısa saç modelleri

Dalgalı saçların için farklı bir saç modeline ne dersin?

Dalgalı saçı kontrol altında tutmanın, kıvırcık saç kadar zor olmasa da, zor olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu saçları daima yerli yerinde tutacak saç modelleri ve biraz da şekillendirici ürün yardımıyla ortaya cool görünümler çıkartabilirsin. İşte dalgalı saçlı erkeklere özel saç modelleri!

1.Yandan ayrılmış dalgalı görünüm

dalgalı erkek saç modelleri

Grinin 50 Tonu filminin Christian Grey’i Jamie Dornan gibi sen de dalgalı saçlarını yandan ayırıp, geriye doğru tarayabilirsin. Taramadan önce de şekillendirici jel ya da krem uygulayabilirsin.

2.Kâküllü stil

Kâküllü stil

Kâküllü saçlar özellikle alnı geniş olanlar için ideal saç modellerinden. Özellikle dalgalı saçları olanlar, kâkülleri şekillendiriciler kullanarak farklı stillerde kullanabilirler.

3.Under cut saç modeli

Under cut saç modeli

Bu saç modelinin sezona damga vurduğunu herhalde sen de duymuşsundur. Ancak bu kez under cut stilinde yan kısımlar kısa değil tamamen kazıtılmış görünümde! Sen de dalgalı saçlarına bu farklı saç kesimini deneyerek orijinal bir görünüme imza atabilirsin.

4.Dalgalı under cut

Dalgalı under cut

Demin de bahsettiğimiz gibi under cut saç modeli oldukça popüler! Dalgalı saçlılarda ise daha hacimli göründüğü bir gerçek! Yuvarlak fön fırçası yardımıyla saçlarının ön kısmına geriye doğru fön çekerek bu görünümü elde edebilirsin.

5.Dağınık stil

Dağınık stil

Havalı ve dağınık bir saç stili tabii ki ünlü aktris James Franco’dan beklenirdi! Saçlarını dağınık şekilde, saç ayrımı oluşmaksızın şekillendirerek bu görünümü elde edebilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir